Na jaren intensief en met veel plezier samen te werken binnen Buro Bob zetten Bob en Erna nu een mooie, nieuwe stap: Erna Vitaal!
Met deze uitbreiding richten we ons nog sterker op vitaliteit, energie en duurzame inzetbaarheid – voor zowel medewerkers als werkgevers.
Binnen ErnaVitaal ondersteunt Erna niet alleen individuele professionals, maar ook organisaties met vitaliteitsmanagement: van inzicht en advies tot concrete programma’s die werken écht gezonder en plezieriger maken.
Volgende week gaat de gloednieuwe website van Erna Vitaal live!We kunnen niet wachten om onze en nieuwe diensten om teams én hele organisaties vitaal te houden.
Blijf ons volgen voor updates, een eerste sneak peek en waardevolle tips voor meer werkplezier en veerkracht


Comments are closed